Idealny Strój Druhny dzięki prostym Wskazówkom

0
913

est taki moment, kiedy to Twoja najbliższa przyjaciółka prosi Cię, abyś została jej świadkową w tym szczególnym dla niej dniu. Czujesz się wyróżniona i jednocześnie delikatnie zaniepokojona. Obowiązki świadkowej to jedno, ale Twój wygląd to druga równie ważna sprawa. Podpowiemy jak powinna wyglądać idealna świadkowa.

Wyjątkowe sukienki dla świadkowej

Takie wyjątkowe momenty jak przyjęcia weselne wymagają od nas stosownego wyglądu. Szczególnie, jeżeli okazuje się, że nie będziemy zwykłym gościem weselnym na tym przyjęciu, lecz świadkową wspierającą Pannę Młodą. Eleganckie sukienki dla druhen to takie, które spełniają ślubne wymagania oraz weselny dress code. W naszym kraju nad Wisłą rzadko wybieramy się na przyjęcie weselne z dwoma sukienkami celem przebrania. Dlatego należy rozważnie wybrać sukienkę. Polecaną długością zarówno na ceremonię kościelną jak i imprezę na sali będzie wersja midi. Materiał z którego będzie wykonana kreacja powinien być matowy, niebłyszczący. Ciało nie powinno być przesadnie eksponowane, ponieważ w kościele nie jest to mile widziane. 

Łączenie mody, czyli nowoczesność i klasyka razem

Jeżeli należysz do wyrafinowanych kobiet i chcesz postawić w tym dniu na elegancję połączoną z modą to warto iść w stronę sukienek typu infinity, czyli wersja tiulowej sukienki wiązanej na bardzo wiele sposobów – zarówno na jedno ramię, bez dekoltu, z dekoltem, prezentując tym samym mniej lub więcej swojego ciała – sprytne sukienki weselne prawda? 

 

Sukienka dla świadkowej w odważnej barwie

 

Kolejny poza krojem i wzorem sukienki ważny element to oczywiście jej kolor. Są sytuacje, gdzie najwięcej czasu musimy poświęcić na dobranie odpowiedniego i podjęcie ostatecznej decyzji. Kolor przecież ma ogromną moc. Barwa lub odcień jaki zaprezentujemy odnosi się bezpośrednio do naszej osobowości i charakteru. Druhny, które mają ważną rolę na przyjęciu weselnym powinny zwrócić na to większą uwagę. Zdecydowanie należy zrezygnować z koloru czarnego i białego. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że takich sukienek z pewnością jest wiele, ale w przypadku wesela te kolory z oczywistych przyczyn zarezerwowane są dla pary młodej. Oczywiście są wyjątki od tej reguły, ale wymaga to od świadkowej wcześniejszej konsultacji z Panną Młodą, czy aby na pewno możemy sobie pozwolić na śnieżnobiałą, krótką sukienkę.

Poza tymi dwoma kolorami druhna powinna również unikać zbyt intensywnych barw, kolorów neonowych, które bezpośrednio przebiją czystą biel prezentującą przez suknię Panny Młodej. Najlepszym rozwiązaniem jest poruszanie się w odcieniu, jaki będzie przewodnim kolorem uroczystości. Nie wybierajmy identycznego koloru, ale zwyczajnie spróbujmy być obok przewodniego motywu. Będziesz wtedy miała poczucie, że pasujesz do całości co wpłynie bezpośrednio na Twój komfort w trakcie całego wydarzenia. Jeżeli natomiast odbiegniesz za daleko, poczujesz się nieswojo. Pamiętaj, że aktualny sezon, czy pora dnia ma wpływ na strój jaki wybierzesz, ale tak samo ważnym elementem jest styl i charakter przyjęcia weselnego.

Zatem najważniejsze kwestie w doborze sukni dla druhny są następujące: skonsultuj swój pomysł z Panną Młodą, określ styl kreacji mając na uwadze swoją sylwetkę, zdecyduj się na odcień pasujący do całości przyjęcia weselnego, wybierz sukienkę zgodnie z własnym stylem i z odpowiednią dozą elegancji, uzupełnij kreację stylowymi dodatkami takimi jak biżuteria, obuwie, nakrycie głowy czy poręczna kopertówka. To przepis na udany wieczór każdej przyszłej świadkowej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here